Ucom-ը երկարացնում է անասահմանափակ ինտերնետի առաջարկը Level up 4700 և Level up 5500 բաժանորդների համար
15.09.2021, 15:07
Ucom ընկերությունն երկարաձգել է անսահմանափակ ինտերնետից օգտվելու հնարավորության ժամկետները
ԵՐԵՎԱՆ, 15 սեպտեմբերի./ԱՌԿԱ/. Ucom ընկերությունն երկարաձգել է անսահմանափակ ինտերնետից օգտվելու հնարավորության ժամկետները, հաղորդում է Ucom ընկերության մամուլի ծառայությունը։
Ս․թ․ հունիսին մեկնարկած Ucom ձայնային ծառայության Level Up 4700 կանխավճարային և Level Up 5500 հետվճարային սակագնային պլանների նոր և առկա բաժանորդները կշարունակեն օգտվել անսահմանափակ ինտերնետից մինչև 2022 թվականի հունվարի 31-ը:
«Level Up սակագնային պլանների շարքում մենք ի սկզբանե հնարավորություն ենք ընձեռել ոչ միայն Level Up 8500 և Level Up 8700 սակագնային պլանների բաժանորդներին օգտվելու իրական անսահմանափակ ինտերնետից, այլև հատուկ առաջարկի շրջանակում ստեղծել ենք այդ հնարավորությունը նաև Level Up 4700 և Level Up 5500 սակագնային պլանների բաժանորդների համար։ Ուրախությամբ հայտնում եմ, որ անսահմանափակը շարունակվում է, և վերջիններս կարող են մոտակա 4 ամիսների ընթացքում չմտածել ինտերնետի ծավալի սպառման մասին, հատկապես ուսումնական տարվա սկզբին, երբ հարկ է լինում օգտվել բազմաթիվ ուսումնական նյութերից և հավելվածներից»,- նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Արա Խաչատրյանը։
Հավելենք, որ նույնիսկ ամենամատչելի՝ Level Up 1700 կանխավճարային սակագնային պլանի բաժանորդները հնարավորություն ունեն անսահմանափակ օգտվելու այսօր մեծ պահանջարկ ունեցող կրթական այնպիսի հավելվածներից և հարթակներից, որոնք են Coursera-ն, Duolingo-ն, Zoom-ը, Google Classroom-ը, Microsoft Teams -ը և այլն:
Ucom հայկական ընկերությունը (Universal Communications) հիմնադրվել է 2007թ.–ին։ Ucom–ը, լինելով Հայաստանի հեռահաղորդակցական շուկայի առաջատարներից մեկը, տրամադրում է ոլորտի ծառայությունների ամբողջ շրջանակը` գերարագ սիմետրիկ ինտերնետ, IP հեռուստատեսություն, թվային հեռախոսակապ։–0–

Tuesday, May 12, 2026
Armenian telecommunications company Ucom said today it has extended the deadline for the unlimited internet access offer.
Ucom prolongs unlimited internet offer for Level Up 4700 and Level Up 5500 subscribers
YEREVAN, September 15, /ARKA/. Armenian telecommunications company Ucom said today it has extended the deadline for the unlimited internet access offer.
It said both new and existing subscribers of the Ucom’s voice service’s Level Up 4700 prepaid and Level Up 5500 postpaid tariff plans, launched in June of this year, will keep on benefiting from the unlimited internet access until January 31, 2022.
«In the line of the Level Up tariff plans, we have initially provided the opportunity of benefiting from the real unlimited internet access not only to the subscribers of the Level Up 8500 and Level Up 8700 tariff plans, but also to the users of Level Up 4700 and Level Up 5500 tariff plans, which was done within the framework of a special offer. I am delighted to announce that the unlimited goes on, and the latter group may forget about the consumption of the internet volume for the upcoming 4 months, especially now, at the beginning of the academic year, when there’s a need to use a lot of educational materials and applications", said Ara Khachatryan, Director General at Ucom.
Let us add, that even the most affordable tariff plan users, such as the Level Up 1700 prepaid ones, have unlimited access to such educational applications and platforms, which are in great demand today, such as Coursera, Duolingo, Zoom, Google Classroom, Microsoft Teams, and etc. -0-